+48 509 495 106

Wynajem walca drogowego 9-12 ton Gryfino i okolice

 

W naszej firmie możliwe jest także wynajęcie walca drogowego o osiągach od 9 do 12 ton. Dzięki temu będziesz w stanie wykonać każde postawione przed sobą zadanie! Nasze walce są solidnymi maszynami, dzięki którymi będziesz w stanie zawałować lub zagęścić asfalt i nie tylko! Z naszymi maszynami wykonasz każdą pracę! Swoje usługi jesteśmy w stanie oferować w wielu miejscach.

Nasze walce możesz wynająć w takich powiatach jak: powiat gryfiński, powiat goleniowski, powiat policki, powiat stargardzki, powiat myśliborski, powiat kamieński, powiat pyrzycki, powiat kołobrzeski, czy też powiat gryficki. Ale to nie wszystko, tak naprawdę z naszym sprzętem jesteśmy w stanie dojechać wszędzie w razie potrzeby! Dlatego, jeżeli potrzebujesz dobrej jakości walca drogowego o wadze 9-12 ton, to zgłoś się do nas!

Z pewnością będziemy w stanie pomóc!

Skorzystaj z usług naszej firmy. Wykonujemy usługi zawsze solidnie i na czas. Będziesz mieć zatem pewność, że zamówione przez ciebie walce dojadą pod wskazany adres dokładnie o ustalonej godzinie! Dzięki temu twoje prace będą szły szybko i nie będzie opóźnień.

Kontakt


Usługi budowlane Jan Ambroziak


Tel. +48 509 495 106

Ul. Niepodległości 2/2, 74-100 Gardno

NIP: 858-118-78-13

Polityka Cookies