+48 509 495 106

Usługi transportowe Chojna, Gryfino, Myślibórz i okolice

 

Firma Ambroziak świadczy także usługi transportowe. W naszym posiadaniu znajduje się naczepa HALF-PIPE (Rynna) 28m3 – posiada ona podgrzewaną podłogę, dlatego idealnie nadaje się do przewożenia asfaltu czy też masy bitumicznej. Naczepa znajdująca się w naszym posiadaniu ma także wbudowany specjalistyczny wibrator zabudowy, który umożliwia wykorzystanie każdego kilograma materiału. Nic więc się nie marnuje! Wszystko jest wykorzystywane do budowy! Nasza naczepa oczywiście jest w pełni przystosowana do pracy z rozściełaczami asfaltu.

 

Jeżeli więc potrzebujesz przetransportować: asfalt, masę bitumiczną, przemiał betonowy (zwany recyklingiem betonowym), kruszywa, piasek, ziemię czy gruz to zadzwoń do nas! Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie tego rodzaju pracę! Nasza naczepa poradzi sobie z przetransportowaniem każdego z wymienionych wyżej surowców w doskonałym stanie! Przekonaj się, jak szybko i sprawnie może odbywać się transport. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i indywidualnie organizujemy wycenę.

 

Nasza firma jest w stanie pomóc ci w przewozie wszystkich wyżej wymienionych rzeczy. Wykonujemy nasze usługi transportowe tanio, szybko, sprawnie i przede wszystkim dokładnie. Jesteśmy w stanie dojechać do każdej lokalizacji w Polsce.

Kontakt


Usługi budowlane Jan Ambroziak


Tel. +48 509 495 106

Ul. Niepodległości 2/2, 74-100 Gardno

NIP: 858-118-78-13

Polityka Cookies