+48 509 495 106

Prace ziemne i drogi gruntowe

 

Nasza firma, Ambroziak-Drogownictwo, zajmuje się także tworzeniem lub naprawą dróg gruntowych, oraz pracami ziemnymi. Oferujemy zarówno wykonanie całkowicie nowych dróg, jak też i naprawiamy nawierzchnie starszych i zniszczonych dróg gruntowych.

 

W wykonywaniu swoich usług mamy już wieloletnie doświadczenie, dlatego też każdą pracę jesteśmy w stanie wykonywać szybko i sprawnie, nawet jeżeli czasem potrzebny jest gruntowny remont! Czasami jest bowiem tak, że bez konkretnego remontu nie da się dalej ruszyć z pracami – prawda? Kiedy doziarnienie drogi i uzupełnienie miejscowych ubytków nie zdaje egzaminu, do akcji musi wkroczyć ciężki sprzęt, jak równiarka drogowa do prac ziemnych, która uratuje całą twoją robotę.

Już nie musisz radzić sobie z tym sam, więc nie zasypuj dziur na chwilę…

Problem ze znalezieniem i zakupem odpowiedniego i dobrego materiału?

Oferujemy swoje usługi również ze swoim materiałem !

Według potrzeb i oczekiwań proponujemy między innymi:

  • Frez asfaltowy (destrukt asfaltowy)
  • Recykling betonowy (przemiał betonowy)
  • Kruszywa łamane
  • Powierzchniowe utrwalanie nawierzchni frezem asfaltowym, emulsją i grysami

Specjalizujemy się w drogach gruntowych o różnych  rodzajach nawierzchni . Posiadamy specjalistyczny ciężki sprzęt,  idealny i niezbędny do wykonania takich prac, szybko konkretnie i prawidłowo. Jednak należy pamiętać, że Wibracyjny Walec drogowy i Równiarka drogowa, chociaż to  niezbędne maszyny, z wagi ciężkiej, do dużych remontów i cząstkowych napraw.  A także do budowy nowych dróg gruntowych, to fachowa wiedza i praktyka  jest matką szerokich, równych,  i dobrze odwodnionych dróg .

Tak jak i w drogach asfaltowych jesteśmy fachowcami, i roboty bitumiczne nie stanowią dla nas kłopotu. Tak  w drogach gruntowych, i pracach ziemnych, jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami. Wykonaliśmy już kilka set kilometrów  nowych dróg od podstaw. Remonty cząstkowe oraz poprawy odwodnień, cieków i rowów to chleb poprzedni naszej firmy.

Dzięki temu wiemy, jak rzetelnie wykonać zlecone roboty drogowe, zgodnie z specyfikacją, i warunkami terenowymi. Tak by każda droga oddana przez nas do użytku, cieszyła swoją komfortową przejezdnością. Bez uciążliwych dziur w drodze, i stresu ‘’czy urwę koło, czy tylko lusterka odpadną od wstrząsów”.

Dla nas Skuteczność wykonanych prac jest najważniejsza… Każda warstwa konstrukcji drogi ma swoją rolę, którą musi spełniać idealnie! Każdą warstwę trzeba odpowiednio dobić, zagęścić . Każdy materiał ma swoje zastosowanie, nie wolno zapomnieć o odwodnieniu a często nawet grube warstwy  piachu nie wystarczą…

Swoje usługi realizujemy przede wszystkim w województwie zachodniopomorskim. Jesteśmy w stanie dojechać do każdej lokalizacji – nie pozostawimy Cię samego, nieważne czy jesteś z Gryfina, Myśliborza czy z Pyrzyc. Możemy także dojechać w inne miejsca w Polsce, po uprzednim skontaktowaniu się. Można się z nami skontaktować zarówno przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, jak również przez telefon. Wszystkich swoich klientów traktujemy indywidualnie i nasze ceny także są indywidualne w każdym przypadku!

Przekonaj się sam, jak skutecznie robimy i naprawiamy drogi.

Kontakt


Usługi budowlane Jan Ambroziak


Tel. +48 509 495 106

Ul. Niepodległości 2/2, 74-100 Gardno

NIP: 858-118-78-13

Polityka Cookies