+48 509 495 106

Oznakowanie poziomie Gryfino, Chojna, Myślibórz, Goleniów i okolice

 

Jako firma mamy w swojej ofercie także możliwość wykonywania oznakowania poziomego. Jesteśmy w stanie wymalować nowe oznaczenia, jak i odtworzyć stare, które już jakiś czas są na drogach, często pozostawiając tylko ślad, kontur po przejściu dla pieszych czy starte nie widoczne elementy jak linie, strzałki kierunkowe, znaki ostrzegawcze i inne. Trwałość i jakość oznakowania poziomego, zależna jest przede wszystkim od dwóch czynników: Pierwszym jest asortyment i sprzęt. Czyli farba, którą te oznakowanie jest wymalowane,malowarka drogowa która tę farbę aplikuje i doświadczenie praktyczne malarzy. Drugim  czynnikiem wpływającym na trwałość jest ruch samochodowy a dokładniej jego natężenie w miejscu wykonania oznakowania.

I chociaż oba opisane czynniki są bardzo ważne i ten drugi niestety nie jest zależny od nas to pierwszy czynnik mamy opanowany do perfekcji.

Mowa tu o profesjonalnych materiałach, farbach drogowych z aprobatą techniczną do znakowania dróg , szklanych mikrokulach, malowarkach drogowych wysoko-ciśnieniowych, a nawet szablonach których to wzory i wielkości regulują odpowiednie ustawy i przepisy…

 

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i najlepszymi dostępnymi materiałami. W swojej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości farby drogowe żywiczno-akrylowe, czołowych polskich producentów. Są to materiały specjalnie dedykowane właśnie malowaniu oznakowania poziomego, na drogach zarówno miejskich, jak i pozamiejskich, parkingach i placach.

Aby malowane przez nas oznakowanie poziome posiadało odpowiednią refleksyjność, nasza malowarka drogowa ma w wyposażeniu posyp mikrokul szklanych. Daje to pewność poprawnej aplikacji pod ciśnieniem,
PAMIĘTAJ sypiąc z ręki nie zapewnisz trwałości refleksyjności, tym samym narażając na niebezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego nocą. Nasze prace na drodze wykonujemy z uwzględnieniem wszystkich szczegółowych warunków technicznych dla znaków drogowych. Spełniamy też warunki umieszczania ich na drogach. Zamawiając u nas usługę masz więc pewność, że praca zostanie wykonana tanio, profesjonalnie, bezpiecznie i przede wszystkim na czas! Jesteśmy w stanie wykonać oznakowanie na każdej drodze, parkingu czy też placu!

 

Dzięki naszej pracy,zostanie zwiększone bezpieczeństwo ruchu na drodze. A poprawna  organizacja ruchu sprawi, że nie pojedziesz już pod prąd, bądź nie skręcisz na zakazie… Jeżeli więc posiadasz parking, drogę lub plac przed siedzibą swojej firmy i zależy Ci na tym, aby Twoi klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo, to skontaktuj się z nami. Każdy klient, który pragnie u nas wykonać oznakowanie poziome jest traktowany indywidualnie – sprawdź to i skontaktuj się z nami! Jesteśmy zawsze pomocni.

Kontakt


Usługi budowlane Jan Ambroziak


Tel. +48 509 495 106

Ul. Niepodległości 2/2, 74-100 Gardno

NIP: 858-118-78-13

Polityka Cookies