+48 509 495 106

Asfaltowanie i prace bitumiczne, naprawa dróg, Zachodniopomorskie.

 

Jeżeli droga w twojej miejscowości jest pełna dziur i wydaje się być nieprzejezdna to trafiłeś w świetne miejsce! Firma Ambroziak-Drogownictwo zajmuje się realizacją prac bitumicznych, które związane są z naprawą asfaltu i budową nowych dróg z nawierzchni bitumicznych. Jesteśmy w stanie odtworzyć nawierzchnię drogi asfaltowej po różnego rodzaju pracach instalatorskich, przekopach czy pracach ziemnych. Zajmujemy się także wykonywaniem remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych, które powszechnie nazywane są „łataniem dziur”.

Dzięki działaniom naszej firmy z Twojej drogi mogą zniknąć także spękania odbite, spękania siatkowe oraz rakowiny – to poważny problem, prawda? Zalewamy powierzchnię lepiszczem ( różnego rodzaju emulsje asfaltowe ) i uzupełniamy asfaltem. Dzięki temu twoja droga będzie przejezdna i komfortowa dla kierowców, a samochody nie będą się na niej zużywać! Koniec z urwanymi wahaczami i wybitymi amortyzatorami!

Nasza firma jest w stanie pomóc Ci z każdym rodzajem problemu z nawierzchnią. Naprawimy dziurawą drogę, albo zbudujemy nową, warstwa po warstwie, w pełnej konstrukcji, by na koniec ułożyć gorący asfalt naszym wydajnym i niezawodnym rozściełaczem. Zajmujemy się także wyściełaniem asfaltem, średnich i większych powierzchni (np. parkingi, przejazdy czy place manewrowe). Nie ważne, jak duże one są. Ważne, że dzięki naszym termosom do przewozu masy bitumicznej, możemy naprawić, zaasfaltować nawet nie dużą pojedynczą dziurę. Dowieziemy asfalt zawsze na czas i zawsze gorący. Bez utraty ciepła,a jak wiadomo taki najlepszy! Na większe zlecenia, grubsze roboty, nasz rozściełacz i własny transport ciężarowy, to zestaw sprzętu idealny. Wiadomym jest że walec drogowy, frezarka drogowa, koparka czy niskopodwozie, to nie wszystkie maszyny i sprzęty, które są uzupełnieniem brygady bitumicznej wedle potrzeb. Ale spokojnie,naszym atutem jest rozbudowane zaplecze techniczne dzięki któremu zapewniamy cały zestaw potrzebny do wykonania asfaltowania i wszelakich prac bitumicznych.
Firma Ambroziak – Drogownictwo jest w stanie pomóc ci z każdym rodzajem problemu drogowego,związanym z masą bitumiczną, asfaltowaniem i transportem gorącego asfaltu – nie żądamy słów na wiatr i nie pozostawimy cię samego!

 

  • Nie ryzykuj, asfalt na gorąco kładzie się tylko raz, nie wykorzysta się go ponownie…
  • Za nami tysiące naprawionych, zaasfaltowanych dziur i kilometry dróg …
  • Bądź pewny jakości !Wezwij fachowców, prawdziwych zawodowych asfalciarzy.
  • Zadzwoń do nas, sprawdź jak robią to najlepsi,i co najważniejsze żyj bez stresu.

 

Doświadczeni pracą dla gmin, powiatów, miast, jak i firm oraz osób prywatnych. Od lat prowadzimy wszelkie prace bitumiczne, między innymi remonty cząstkowe dróg, powierzchniowe utrwalenia, nakładki i dywaniki bitumiczne,ręczne układanie asfaltu na gorąco, maszynowe ścielenie asfaltu rozściełaczem…

Żadne wyzwanie związane z asfaltami,i praca z masą bitumiczną nie jest nam straszne !

Dlatego z dumą i odwagą polecamy swoją firmę.Polecamy samych siebie!

Swoje usługi wykonujemy szybko i profesjonalnie, a efekty naszej pracy są staranne. Tworzymy drogi, które zawsze są przejezdne, a podróżowanie po nich jest wyjątkowo komfortowe.

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt


Usługi budowlane Jan Ambroziak


Tel. +48 509 495 106

Ul. Niepodległości 2/2, 74-100 Gardno

NIP: 858-118-78-13

Polityka Cookies